Başa Dön
Şubeler

KURUMSAL
Bizim yolculuğumuz; 1974 yılında, Arslan kardeşlerin en büyükleri olan Selahattin ve Çelebi Arslan’ın mangala ilk kömürü atmalarıyla birlikte başlamış. İzmir’in en güzel yerlerinden biri olan Kordon, Kardeşler Büfe ilk şubesine kucak aşmış ve çocuğu gibi büyüterek kabına sığmaz lezzetler yaratmasına vesile olmuştur.
Dönemin meşhur, şatafatlı İzmir Fuar’ına katılan ünlüleri çoğunluğu İzmir Palas otelde kalırken her akşam mutlaka Kordon’a iner ve Kardeşler Büfe’nin sandviçlerinden yerdi.
Zaman ilerledikçe çocukluğundan bu yana abilerinin yanında çalışan Mustafa Arslan, 1983 yılında Kardeşler Büfe’nin başına geçti. Yumurtalı Karışık Sandviç’in efsanesi aynı dönemde de tüm İzmir’i ve Türkiye’yi kapladı. Aradan geçen yıllar sonrasında 2017 yılında 2. Şubesi Üçyol / İzmir de açıldı. Çoklu şube yönetim başarısı Kardeşler Büfe’nin durdurulamaz bayilik taleplerini de arttırdı. 2018 yılında merkez ofisin kurulması, depo, yazılım sistem, pazarlama departmanlarının hazırlanmasıyla bayilik vermeye başladı.
Ana hedefi birlikte kazanmak olan Kardeşler Büfe, hem müşterilerini hem de bayilerini mutlu etmeye devam edecektir.
Kardeşler Büfe sandviçleri hem Avrupalı hem de Asyalı müşterilerin damak tadına uygun, çok beğenilen ürünlerdir. 5 çeşit ekmeği ve onlarca çeşit sandviçiyle bir yiyenin mutlaka tekrar yediği sandviçlerimiz için sizi de bekleriz.
VİSYONUMUZ
-Kardeşler Büfe’de; yiyenin tekrar yiyeceği, yemeyenin ise hayalini kurduğu sandviçlerini, hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada her bireye ulaştırmaktır. Marka değerini en yüksek çizgiye taşıyarak, büfe restoran sektörünün öncüsü olmaktır.
MİSYONUMUZ
- Değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda; müşteri gereksinimlerini üst düzeyde karşılamak,
- Sürekli; sektörün gelişmelerini, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumlulukları, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu takip etmek ve uygulamak
- Paylaşımı esas alan bir anlayışla çalışmak
- Çevresi ve komşularıyla uyumlu olmak